Анджеліна Джолі стане ювеліром

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі, яка має гарний смак, займеться розробкою ювелірних прикрас із рожевого золота, діамантів та смарагдів.

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі має намір випустити колекцію ювелірних прикрас. За даними ЗМІ, в колекції будуть використані рожеве золото, діаманти та смарагди. Дизайн виробів буде розроблено Джолі спільно з колишнім директором англійської ювелірної компанії Asprey Робертом Прокопом.

За словами Прокопа, Джолі має гарний смак до прикрас і віддає перевагу класичним формам та матеріалам. Колишній голова ювелірної компанії наголосив, що до колекції актриси увійдуть тільки ті прикраси, які вона носила б сама.

Кошти, виручені від продажу виробів, будуть направлені в благодійний фонд актриси Education Partnership for Children of Conflict, який надає допомогу дітям.

Робота над ювелірними прикрасами стане для Анджеліни Джолі не першим подібним досвідом. У 2009 році вона разом з Бредом Піттом випустила колекцію, кошти від продажу якої також були передані в благодійний фонд.

Читайте також:

Спокуслива Анджеліна Джолі знялась для Vogue US

Джолі хочуть позбавити статусу посла доброї волі

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: