Анджеліна Джолі вийде заміж за Пітта через дітей

Джолі: "Зазвичай люди закохуються, а потім все обертається навколо шлюбу, діти ж - це вже післядумка. В нас з Бредом все навпаки."

Анджеліна Джолі
Daily Telegraph
Анджеліна Джолі вийде заміж за Пітта через дітей

"Але рано чи пізно саме діти ставитимуть нам питання. Вони дивляться різні фільми, а потім починають запитувати. Наприклад, таке: "Чому Шрек та Фіона одружені, а ви - ні?" - розповідає Анджеліна італійському виданню Vanity Fair.

"Діти для мене на першому місці. Тому можливо, що відтепер я зніматимусь у меншій кількості фільмів, а може і взагалі не зніматимусь. Я вже не така амбітна, якою була у 20 років."

Наразі 33-річна акторка має 6-х дітей разом з Піттом і думає про те, щоб всиновити 7-му.

"Насправді, моє життя зараз значно хаотичніше і більш сповнене пригодами, ніж коли-небудь. Ми з Бредом керуємо літаками, постійно подорожуємо, буваємо у різних місцях, часто - важкодоступних, і завжди беремо з собою дітей. Зараз я почуваюся значно сміливішою, ніж коли була озлобленою молодою жінкою."

Про свої перші роки в Голлівуді Джолі говорить: "Я мала знала про світ і була повністю сконцентрована на собі. Тільки коли я вийшла зі своєї мушлі і почала піклуватись про інших, я знайшла справжню Анджеліну."

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: