Анфіса Чехова - 23-тя у списку "Форбс"

Володарка найвидатніших російських грудей Анфіса Чехова зайняла 23-тє місце у списку "Форбс".

Свіжий російський номер "Форбс" вивчали з цікавістю - все-таки криза, доходи знаменитостей впали. І раптом в рейтингу з'явилася телеведуча Анфіса Чехова. І зайняла почесне 23-тє місце.

Анфіса заробила з червня 2008-го по червень 2009-го не набагато менше, ніж Федір Бондарчук - 700 тис (режисер за цей час збагатився на мільйон "зелених").

"Коли вийшов "Форбс", я відразу відкрила шафу, перерахувала свої сукні - і все одно не змогла зрозуміти, де ці гроші?! - регоче Чехова. - "Форбс" не дзвонив мені. Звідки вони взяли ці цифри?! Мало того - всі хто міг, від моєї маникюрниці до директора, відразу підняли вартість своїх послуг! Лише де їх взяти, ці сотні тисяч доларів? На телебаченні через кризу зарплату врізали. Мені, звичайно, приємно бути багатою і знаменитою, але хочеться, щоб це відповідало дійсності".

"Я не можу вам точно сказати, як Чехова потрапила в наш рейтинг, - здивував заступник головного редактора "Форбс" Микола Мазурін. - Ми підраховуємо кількість виступів відомих людей, наклади виданих ними пластинок і книг. І завжди зв'язуємося з представниками зірок. Ми враховували гонорари Чехової за програму "Секс з Анфісою Чеховою" і за її роботу на корпоратівах... Звичайно, я не стверджуватиму, що ці цифри відповідають дійсності. Але ми ж не з голови їх беремо".

А може, "Форбс" мав на увазі інші "багатства" Анфіси? Наприклад, її видатний бюст. Тоді вже вона, справедливості заради, повинна була увійти до першої п'ятірки - натуральна краса за теперішніх часів безцінна.

Читайте також:

Анфіса Чехова показала свої пишні форми

Секс-бомбу Анфісу Чехову змусили робити штучне дихання

Сексапільна Анфіса Чехова стала пампушкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: