Анфіса Чехова відпочиває разом із Dj Smash

Кажуть, що у Анфіси Чезхової і Dj Smash роман. Адже, пара не просто разом ходить на тусовки, але і їздить відпочивати теж разом.

Музикант Андрій Ширман, відомий як Dj Smash, і секcуальна телеведуча Анфіса Чехова після закінчення зйомок передачі "Дружина напрокат" вирішили відправиться в спекотні країни, щоб відпочити і набратися сил перед майбутніми грудневими корпоративами.

Ще навесні Анфіса була помічена разом з Андрієм на світському заході. Як розумна жінка, вона почала відносини зі знайомства з батьками майбутнього "чоловіка", які прилетіли з Пермі на день народження сина.

Не зупиняючись на досягнутому, Анфіса вирішила вмовити Андрія і його друзів зробити із неї поп-зірку. На зйомках першого кліпу на композицію "Мати" діджею була відведена роль шофера майбутньої співачки.

Втомлена Анфіса після трудового знімального дня поїхала відпочивати не до себе додому, а в розкішний особняк Dj Smash. Протягом усіх серій "Дружини напрокат" вона розхвалювала скромне житло Андрія - мабуть така чудова спальня у діджея, що неможливо було встояти перед спокусою.

Читайте також:

Анфіса Чехова шукає чоловіка, якому народить дітей

Анфіса Чехова заспівала

Анфіса Чехова показала свої пишні форми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: