Ані Лорак танцює Мурату турецькі танці

Чоловік Ані Лорак Мурат розповів про свою дружину, яка готує для нього особливий омлет.

Ані Лорак та Мурат
e-motion.com.ua
Ані Лорак танцює Мурату турецькі танці і годує омлетом
Чоловік співачки Ані Лорак Мурат розповів про те, яка з неї господиня і що за жінка буває в їхньому домі. А ще бізнесмен висловився з-приводу мовного та кулінарного питань у їхній зірковій сім‘ї.

За словами Мурата, його кохана співачка вдома - чудова.

"Вона завжди така. І неважливо, нафарбована вона чи ні. Вона моя дружина і я її кохаю. І вдома, і на сцені вона однакова. Для мене вона досконалість у всьому!" - запевнив бізнесмен.

От тільки турецькі національні страви Кароліна, як свідчить її нинішній чоловік, готувати не вміє:

"Я не вмію, то навіщо їй цьому вчитися (сміється). Але на весіллі вона освоїла турецькі танці. Це був справжнісінький майстер-клас! Танцювала не гірше за професійних танцюристок".

Зйомки кліпу Ані Лорак і Тімура Родрігеза
Ані Лорак танцює Мурату турецькі танці
"А готую їй я, свою коронну страву - омлет. Я, до речі, і Кароліну навчив його робити, тому готуємо його одне одному", - поділився Мурат.

Щоправда, своїм зізнанням турецький громадянин нагадав епізод з радянського фільму "Самотнім надається гуртожиток", де чоловік повертає свою дружину свасі зі словами розпачу: "Зранку яєчня, вдень яєчна, а ввечері - омлет!.. Я не вмію їсти те, що вона вміє готувати!!"

Та Мурат, здається, свою Лорак все ж вертати нікому не збирається. За його словами, після офіційного весілля вони почали ще більше одне одного кохати.

"Моя Кароліна - чудова господиня. Але по господарству нам допомагає Світлана Василівна, я називаю її мамочкою. У нас з Кароліною нема часу самостійно прибирати, оскільки через щільний графік ми рідко буваємо вдома", - зізнається коханий турок Ані Лорак.

"І якщо випадає вільна хвилинка, ми хочемо цей час провести разом. Ми любимо і цінуємо одне одного, а це найголовніше!" - додає він.

Читайте також:

Ані Лорак стала панком

Ані Лорак дала перший концерт в статусі дружини

Ані Лорак і Мурат одружилися в Анталії

Ані Лорак нарешті вийшла заміж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: