Ані Лорак з коханим чоловіком показали своє "любовне гніздечко"

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Нова квартира співачки у 300 кв.м. розташована на 24 поверсі новобудови і все там зроблено з любов’ю.

Ані Лорак продемонструвала любовне гніздечко, в яке вони з коханим чоловіком Муратом та донечкою Софійкою нещодавно переїхали і зізналася, що для повного щастя їм не вистачає ще й сина.

Фоторепортаж з "любовного гніздечка" Ані Лорак на 24-му поверсі

"... Немає в світі енергії сильнішої, ніж енергія любові. Але над будь-якими відносинами завжди потрібно працювати. Не можна пускати їх на самоплив... Я помітила, що Мурат дуже чутливий, він тонко реагує на мою інтонацію в звичайній розмові або на погляд, кинутий мимохідь", - ділиться досвідом сімейного життя Кароліна.

Співачка каже, що коли вони з чоловіком сваряться, то емоції зашкалюють: "Одного разу задала собі питання:

"Чи змогла б я полюбити людину, яка в усьому б зі мною погоджувалася, беззаперечно слухалася б мене?" І відповіла: "Ні!" ... У всьому треба шукати позитивні сторони ... Він (Мурат) сам виховувався у багатодітній сім'ї: у нього є три сестри. Звик піклуватися про близьких, триматися один за одного. Не дивно, що Мурат - хороший батько. Нашу Сонечку він називає "кизим" - "донечка моя".

Ані Лорак запевняє, що після народження доньки вони стали ще ближчі.

"Тепер ми з Муратом по-справжньому рідні люди. Але як і раніше він захоплюється мною і постійно хоче мене чимось здивувати. То купить незвичайне плаття. То несподівано заїде за мною після зйомок і поведе в ресторан. То просто запросить в кіно. Хтось скаже: "Подумаєш! Що тут такого, сходити в кіно?" Але ж ми обидва так зайняті, тому я дорожу кожною годиною, проведеною з чоловіком... Я дивлюся на чоловіка і думаю: "Класно, що ми в нашому домі, що зі мною чоловік, а в сусідній кімнаті сопе наша донька. Ось воно - щастя. Що мені ще треба?" І сама собі відповідаю: "Напевно, синочка". Ми з чоловіком про це мріємо ...", - посміхається Ані Лорак.

Подружжя живе в унікальному дворівневому пентхаусі з терасою. У квартирі є втілена мрія Ані Лорак - робочий, де зібрані її концертні костюми та взуття. Зроблена квартира у бежевих, сірих та білих тонах - ніяких кричущих деталей, різких акцентів - скрізь атмосфера спокою, єдиний стриманий стиль.

У будинку головне - люди, а не вигадливі меблі, резюмує співачка.

Читайте також:

Ані Лорак зіграла Червону шапочку, яка об’їлася пиріжками

Ані Лорак відреагувала на чутки про розлучення: У мене все добре!

Ані Лорак порідниться з Філіпом Кіркоровим

Наступна публікація