Ані Лорак зібрала речі у пологовий будинок

Співачка Ані Лорак готується до пологів. Вона вже зібрала речі, які візьме у пологовий будинок.

Співачка Ані Лорак готується до народження первістка. Співачка вже зібрала все найнеобхідніше для пологового будинку.

"Всякі распашоночки, все з натуральних тканин, щоб шви не дряпали. Днями відвідала магазини, придбала необхідне, щоб бути спокійнішими", - розповідає Кароліна.

До речі, малюк Ані Лорак та Мурата вже давно дає про себе знати, активно рухаючись в животі мами:

"Відчуваю, коли йдуть удари ножнкою праворуч, ліворуч і запитую: "Хто це там такий?" Прислухаюсь до порад психологів з книг, де пишуть: "Уявляйте, як йому там лежиться, спілкуйтеся подумки. Уявіть відчуття: дитина скрутилася у водичці у мами".

До шостого-сьомого місяця Ані Лорак давала концерти, але на останніх термінах співачка вирішила відмовитися від виступів і відпочити.

"Хоча на сцені все забувається. Ось взуваєш взуття на високих підборах, одягаєш костюм, тебе оголошують, вже звучить музика, і ти он там вже співаєш. І тільки згадуєш: "Ой, я ж вагітна, мені ж треба себе поберегтись". Поки лікарі не сказали: "Все, готуйся, будь мамою!", тому що Боженька дає жінці 9 місяців для того, щоб звикнути. Адже зі мною все вперше", - говорить співачка.

Дитину Ані Лорак планує годувати грудьми як можна довше: "Звичайно ж, я дитинці хочу дати максимально тепла і його імунну систему зберегти і закласти фундамент, щоб вона не хворіла".

Йти зі сцени співачка не збирається і вже в кінці липня-початку серпня вийде на сцену: "Влітку мене запросили на фестиваль" Нова хвиля "в Юрмалі. Я підтвердила свою участь. Моя мета - бути у формі, сяяти. Я вже зараз гортаю якісь нові колекції, шукаю, що б підійшло.

Читайте також:

Ресторан Ані Лорак у центрі Києва затопило

Найкращим хрещеним для дитини Лорак буде Кіркоров

Ані Лорак народжуватиме у воді на Кіпрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: