Анна Самохіна на грані смерті

Російській акторці Анні Самохіній поставили страшний діагноз - рак четвертого ступеня. Лікувати актрису вже пізно.

Відома актриса Анна Самохіна знаходиться на межі смерті. Лікарі поставили їй діагноз: рак четвертого ступеня. Зараз Самохіна знаходиться в одному з хоспісів в Петербурзі. За повідомленням її знайомих, актриса сильно схудла.

Результати аналізів актриси відправлялися в одну з кращих клінік світу, ізраїльську. За висновками зарубіжних фахівців, лікувати артистку вже пізно.. Зараз знайомі та родичі шукають якісь варіанти лікування крім традиційної медицини.

Анна Самохіна (в дівоцтві Підгірна) народилася 14 січня 1963 року в місті Гур'євськ Кемеровської області. Незабаром після її народження сім'я переїхала в Череповець.

У п'ятнадцять років Анна вступила до Ярославського театрального училища, після якого за розподілом потрапила на роботу в Ростов-на-Дону.

У 1987 році Анна Самохіна отримує головну жіночу роль, Мерседес, у фільмі "В'язень замку Іф" (1988), що знімається за романом Олександра Дюми "Граф Монте-Крісто". Цей кінодебют виявився для актриси дуже вдалим, і в 1988 році режисер Юрій Кара запросив Анну Самохіну знятися в своїй картині "Злодії в законі", яка принесла їй популярність.

Нині актриса живе в Санкт-Петербурзі, займається бізнесом - разом з другим чоловіком вони відкрили ресторан "Граф Суворов'".

Читайте також:

Лілі Аллен втратила свідомість

Кейт Мосс вразила своїм сивим волоссям та зморшками

Родина Сьюзан Бойл боїться, що її можуть вбити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: