Анна Семенович відмовилась від 2 мільйонів за ніч кохання

29-річна Анна Семенович, яку називають секс-бомбою, зважилася розпрощатись з безтурботним дівочим життям.

Образ неприступної красуні наскучив Анні Семенович, і вона відверто заявила:
"Цього року виходжу заміж! У мене є зараз коханий чоловік, він бізнесмен, – розповіла Анна. – Він про мене так ніжно піклується. Добре, що є на світі чоловіки, які допомагають переживати фінансову кризу. Отже проблеми з грошима мене поки що абсолютно не торкнулися, хоча довкола лише про це і говорять. Але, ви знаєте, ті артисти, які стверджують, що у них концерт за концертом – відверто брешуть".

Семенович вже пробувала щастя на родинному фронті, але спіткнулася об поріг РАГСу, так і не дійшовши до нього.
"Один раз мені пропонували вийти заміж, і я начебто погодилася, – згадує Анна. — Ми з тією молодою людиною прожили три роки в цивільному шлюбі, але виявилися по молодості дуже дурні і все-таки розлучилися. А цього року вийду заміж, пора. Чоловік, який завоював моє серце, дуже сильний, сильніший за мене".

У спілкуванні з потенційними залицяльниками Семенович і сама буває крутою. Одного дня на відпочинку молодій людині довелося викликати "швидку допомогу". Інцидент стався після того, як він намагався "охмурити" відому співачку.

Ганна Семенович
Твой день
Анна Семенович виходить заміж
"Я була на відпочинку, ненафарбована, в бейсболці, – згадує співачка. – Він підійшов і почав розповідати, як я схожа на Семенович. Я говорю: "Так, мені багато хто так говорить, але взагалі я з Самари, я не вона!.. На що цей незнайомий мені чоловік захлинаючись став розповідати, що з Семенович він три роки зустрічався і "вона ТАКА ДУРА!!!" Я зняла бейсболку і сказала: "Семенович – це я". Ви б його бачили! Він став червоний, яскраво-червоний, ледве не помер від сорому!!!"

Про тих залицяльників, хто не добився успіху, Анна згадує з посмішкою: "Мені дарували щедрі, дуже щедрі подарунки. Одного дня це був автомобіль "Порш Каєн", а зовсім нещодавно – телефон "Верту". Його надіслав, до речі, днями шанувальник. І записку: "Хочу, щоб у тебе був красивий телефончик".

Виявляється, були і такі шанувальники таланту Анни Семенович, які виходили за рамки пристойності.
"Було таке, що мені пропонували за ніч два мільйони доларів. Відмовилася", – говорить співачка.

Тепер вона точно знає, заради чого. Анна, нарешті, знайшла своє щастя. Воно – її і лише її, на відміну від грудей, які давно стали національною гордістю.

Читайте також:

Валерія і Анна Семенович борються за участь у "Євробаченні"

Анна Семенович стала "Найсексуальнішою співачкою року"

Анна Семенович у Києві доїла корову

Анна Семенович і Анфіса Чехова оголили свої бюсти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: