Арабський шейх одружився з білорускою

Член правлячої в Дубаї династії шейх Саїд бен Мактум Аль Мактум одружувався на молодій мешканці Мінська, яка сповідує іслам.

Член правлячої в Дубаї династії шейх Саїд бен Мактум Аль Мактум одружувався на молодій мешканці Мінська, яка сповідує іслам.

19-річна Наталія стала другою дружиною наслідного принца.

Як повідомив менеджер арабського принца Рабіа аль-Авадмі, шейх прибув до Мінська 7 серпня для участі в змаганнях по стендовій стрілянині, де він зайняв друге місце.

"Він двічі продовжував термін свого перебування в Мінську і, 5 вересня, покине білоруську столицю разом з новою дружиною", - повідомив Рабіа аль-Авадмі. Він відмовився коментувати повідомлення деяких білоруських ЗМІ про вік, ім'я і місце роботи обраниці шейха.

"Ми повинні розглядати це, як питання приватного життя. Це відноситься до одного з членів правлячої сім'ї, у них є право на особисте життя і ми залишимо це таким чином", - сказав він, додавши, що у шейха Саїда в Дубаї вже є одна дружина, він батько п'ятьох дітей.

В той же час, білоруське видання Телеграф стверджує, що обраницею племінника дубайського правителя стала 19-річна мінчанка Наталія. Дівчина за національністю азербайджанка, а на релігійні переконання - мусульманка.

Саїд бен Мактум Аль Мактум і Наталія не влаштовували пишного торжества з нагоди свого одруження. Церемонію проводив мулла. В даний час дружина шейха проживає в номері в готелі Європа, відкриття якої ще не відбулося. Раніше протягом місяця Наталія працювала в готелі Мінськ офіціанткою.

"Без відома чоловіка я не можу і не хочу нічого говорити. Саїд не хоче розголосу. А для мене життя перетворилося на казку. Я дійсно люблю цю людину. Більше мені нічого не треба", - призналася нова дружина шейха.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: