"Арктика" підкорила Playboy голими тілами

Учасниці гурту "Арктика" роздягнулися для липнового номеру журналу Playboy.

Арктика, Playboy
"Арктика" роздяглась для журналу Playboy
Солістка гурту "Арктика" Оля Горбачова мабуть серйозно готується до зустрічі із засновником імперії "Playboy" Х'ю Хефнером. І хоча над збільшенням розміру грудей дівчина поки що думає, першим кроком в підкоренні "плейбоєвських" просторів стала відверта фотосесія для липневого "Playboy".

Раніше співачка навідріз відмовлялася повністю оголюватися для чоловічих журналів.

"Коли мені подзвонив головний редактор українського "Playboy" і запропонував обкладинку, то я сказала, що хотіла б показати, які красиві у мене в групі дівчата, а сама оголюватися повністю навідріз відмовилася, - каже Ольга. - Так от, вийшло, що замість одного дня обкладинку ми знімали цілих три - разкутість наша перевершила всі межі. Даша перестала накидати халат, йдучи від гримерки до майданчика, Ріта обідала гола, а фотограф Саша Мордерер в останній день авторитетно заявив, що рекомендує мені все ж прийняти пропозицію Хефнера, оскільки для нього стало очевидним - перспективи для кар'єри еротичної моделі у мене є".

А ще з липневим номером "Playboy" вийшов новий альбом групи "Біла Зірка". У кожному четвертому журналі читачі знайдуть новий диск "Арктики". Цю акцію ініціювала редакція журналу, дізнавшись про реліз альбому.

Читайте також:

Оля Горбачова шукає героя кліпу

Оля Горбачова та Бондарчук бавились з дітьми

Горбачова та Білик запали на танцюриста
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: