Аршавін не любить жінок за кермом, а його дружина - Лондон

Футболіст Андрій Аршавін та його дружина Юлія славляться різкими висловами. Юлії не подобається Лондон, а Андрію - жінки за кермом.

Андрій Аршавін з дружиною Юлією
Московский комсомолец
Андрій Аршавін не любить жінок за кермом, а його дружина Юля - Лондон
Після того, як відомий футболіст дозволив собі різкі зауваження на адресу жінок-водіїв, йому радять частіше дивитись в дзеркало свого автомобіля, тому що йому варто оберігатися помсти з боку автоледі.

27-річний нападаючий "Арсеналу" вже заявляв про свою пристрасть до жінок, які подібні на "хлопчиків" - високі, худорляві. Після цього футболіст пішов далі і заявив, що для жінок непогано було б побудувати окремі дороги.

"Я б ніколи не давав уроки водіння жінкам. І знаєте чому? Тому що вони абсолютно непередбачувані. Якщо ви бачите попереду себе автомобіль, який постійно змінює ряд і взагалі поводиться дивно, то можна з упевненістю сказати, що ним керує жінка. Необов'язково навіть бачити водія – все і так зрозуміло", - сказав футболіст.

Дружина Аршавіна Юлія
Андрій Аршавін не любить жінок за кермом, а його дружина Юля - Лондон
Крім того, футболіст і за сумісництвом дизайнер жіночого одягу Аршавін заявив, що без роздумів відібрав би права в тих жінок, які вже їх отримали і їздять давно.

Невідомо, чи є права у його 26-річної дружини Юлії, але те, що їй не подобається їхнє нове місце проживання - однозначно. Колишня радіоведуча ще до переїзду до Лондона заявляла, що Англія - не її країна.

"Лондон - дуже брудне місто, - сказала вона в лютому, після дкількох тижнів проживання в готелі. - Жінки там не піклуються про себе. Буденна картина – розпатлана жінка прямо на вулиці запихається гамбургером, причому жир з нього капає на її на сукню. Крім того, англійська їжа огидна, також, як і пиво".

Що поробиш, інколи місце проживання не обирають. Юлія з двома дітьми поїхала за чоловіком до Англії, після того, як Аршавіну запропонували грати за "Арсенал".

Читайте також:

Дружину Аршавіна назвали "злісним гламурним стервом"

В гостях у Аршавіна в Лондоні

Аршавін заборгував "Арсеналу" два з половиною мільйони євро

Футболіст Аршавін полюбив жіноче взуття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: