Асія Ахат спалила сукню від D&G

Співачка Асія Ахат провела ритуал спалення сукні відомого бренду DоІсе&Gabbana.

21 травня відома модниця України Асія Ахат зробила чаклунський fashion-ритуал, свідками якого стали київські журналісти. До преси екстравагантна співачка вийшла разом з поводирем, одягненим в чорний плащ з капюшоном і з засвіченим факелом.

Скрипалька і її загадковий супутник йшли до місця, обладнаного в старій кам'яній стіні на Подолі, поблизу Лисої гори.

Привітавшись з  присутніми, Асія Ахат продемонструвала одну зі своїх улюблених суконь від DоІсе&Gabbana і підпалила її за допомогою ритуального факела. Плаття вмить спалахнуло. Від нього не залишилося і сліду.

Цей незвичайний обряд, проведений Асією Ахат на знак укладення модного договору з дизайнером одягу Мариною Асаулюк, засновницею модного будинку Моа Fashion. Згідно з особливим контрактом між зіркою українського шоу-бізнесу і зіркою української моди, Марина Асаулюк розробить і втілить в життя спеціальну капсульну колекцію одягу для Асії Ахат. Колекція, у результаті, складе не менше ста модних одиниць.

Комплект ексклюзивного одягу від Моа Fashion нарешті позбавить співачку від страху зустріти дівчину в такій самій сукні, як і на ній самій, захистить вимогливу до свого гардероба скрипальку від можливих fashion-дублів на світських заходах.

Читайте також:

Асію Ахат викрали у Криму

В Маямі Асію Ахат потягнуло на латину

Асію Ахат переслідує маніяк

Асія Ахат влаштувала "розборки" з голим хлопцем

Асія Ахат готує еротичне шоу
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: