Басков та Фьодорова посповідались перед весіллям

Російський співак Микола Басков та його кохана Оксана Фьодорова побували у Єрусалимі.

32-річний тенор Микола Басков таємно відвідав Храм Гроба Господня в Єрусалимі - співак попросив у Бога дозволу на шлюб з коханою дівчиною Оксаною Фьодоровою.

У пам'яті Баскова ще свіжі спогади про те, як минулий шлюб перетворився з прекрасної казки в кошмар - тепер він, ймовірно, не хоче повторення минулих помилок.

У Гроба Господня Микола попросив відпущення гріхів і щастя в його новому шлюбі з Фьодоровою. Оксана із задоволенням підтримала його бажання посповідатися і помолитися на Святій землі.

"Молоді люди прийшли в храм ближче до вечора, - розповів російськомовний екскурсовод. - Вони з великим інтересом слухали мої розповіді про історію будівлі, його силу і можливості. Ставили багато запитань, а потім молилися".

Оксана і Микола приїхали до Ізраїлю таємно - друзям в Москві закохані не сказали ні слова і просто зникли на кілька днів. Робити з цієї поїздки шоу не хотілося обом. У Храм Гроба Господня артисти, втомлені від прогулянки містом, прийшли ближче до вечора.

Гід, впізнавши в парочці "Міс Всесвіт" і знаменитого співака, одразу ж погодився провести знаменитостям екскурсію по храму.
"Я хотів їм не нав'язуватися, - розповів гід. - Просто розповідав про те, про се. Вони були на своїй хвилі".

Підійшовши до Гроба Господня, закохані поставили свічки і довго розмовляли з Богом, благаючи про відпущення гріхів і просячи благословення на новий шлюб.

"Оксана і Микола були такі натхненні! - поділився враженнями екскурсовод. - Приємно було дивитися".

Читайте також:

Микола Басков усиновить дитину

Миколі Баскову подарували чудо-масажер

Микола Басков молодшає в потязі

Басков у гримерці займався сексом
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: