Басков таємно одружився із Оксаною Фьодоровою

У одному з нічних клубів Пітера Микола Басков зробив пропозицію руки і серця своїй подрузі Оксані Фьодоровій - вона погодилася, і вони вже відсвяткували заручини.

Оксана прибула в Санкт-Петербург таємно напередодні вдень. Микола залишився в місті після святкового концерту. А увечері закохані разом відправилися у фешенебельний готель в центрі Пітера. Вони довго не виходили на вулицю, лише після кількох годин вибралася з готелю. Микола дбайливо обіймав супутницю. Він посадив її в машину, ніжно підтримуючи під лікоть, потім сів сам. Спочатку парочка поїхала в розкішний ресторан, а потім у клуб.

Разом зі своєю свитою вони увійшли до закладу, відомого епатажними вечірками з елементами сексуальної розпусти, зайняли почесну віп-кімнату і замовили декілька пляшок вина. Весь час закохані не відходили один від одного. Басков підняв келих шампанського і виголосив промову, яка приголомшила його супутницю:
"Все, Оксана, більше не можу! Виходь за мене заміж!"

Дівчина від несподіванки прийняла промову за жарт. Але Басков був серйозний, і вона із захватом прийняла наміри коханого. Мовляв, давай зараз, навіщо відкладати! У клубі почався весільний переполох - друзі накинули на плечі Баскова костюм з мішковини, дали в руки білий букет троянд, нареченій - капелюшок, який невідомо звідки взявся, обклеєний газетними вирізками.

Блискучий жених Басков, стоячи на колінах перед красунею і тримаючи в руках букет квітів, виголосив:
"Кохана, я зрозумів, що в цьому житті все, що є у мене - це ти, твоя посмішка, твої очі, твої обійми. Все це повернуло мене з пекла, і зараз я знаходжуся в раю: поряд з тобою співають ангели, поряд з тобою я живу, без тебе у мене немає життя, я щасливий, що у цей момент ти поряд зі мною!"

Артист поглянув в очі коханої, взяв більше повітря в легені і театрально виголосив: "Оксана, будь моєю дружиною".

Дівчина розпливлася в щасливій посмішці: "Я так хвилююся, стільки красивих слів я ніколи не чула! Перед таким чоловіком я не можу встояти! - Так", - голосно сказала Оксана, нагнувшись, щоб поцілувати Колю.

Все було організовано так, як в РАГСі - свідки, обручки, квіти, марш Мендельсона. І доки викликана в клуб співробітниця РАГСу оголошувала Оксану і Миколу чоловіком і дружиною, молодята вже пристрасно цілувалися. Піднявши Оксану на руки, Коля щасливо закрутив її.

Читайте також:

Микола Басков став Народним артистом Росії

Басков у гримерці займався сексом

Басков повіз кохану "Міс Всесвіт" на острів

Басков подарував коханій декоративну собаку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: