Батько героїні "Мільйонера з нетрів" не продає доньку

Поліція Індії підтвердила, що мумбайський тесляр Рафік Куреши не планував віддавати свою 9-річну дочку Рубіну Алі - зірку оскароносного фільму "Мільйонер із нетрів". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Трагічна історія про продаж героїні фільму "Мільйонер з нетрів" за 290 тисяч доларів виявилася всього лише вигадкою британського таблоїду.
Служителі закону допитали тесляра і інших мешканців мумбайських нетрів, де живе сім'я Куреши, і прийшли до висновку, що жодних доказів провини Рафіка немає.

Зараз актриса, що виконала у фільмі Денні Бойла роль маленької Латіки, живе з батьком і мачухою на околиці фінансової столиці Індії Мумбаї. Хоча раніше самі Бойл і продюсери фільму обіцяли купити для сім'ї Рубіни і Азхаруддіна Ісмаїла (ще однієї дитини, що зіграла в "Мільйонерові") нові квартири.

Нагадаємо, що представники News of the World заявили, ніби Куреши поскаржився, що фільм ніяк не поліпшив положення його сім'ї. Після чого журналісти представилися багачами з Дубаї, що бажають узяти його дитину на виховання. За даними таблоїду, батько дівчинки нібито погодився на авантюру і зажадав за удочеріння Рубіни 200 тисяч фунтів (290 тисяч доларів). Мати дівчинки Кхуршид Бегум, що залишила сім'ю кілька років тому, після появи в пресі статей на цю тему написала на колишнього чоловіка заяву в поліцію.

У інтерв'ю іноземним ЗМІ Рафік Куреши сказав, що засоби масової інформації "посміялися над його бідністю".
"Вони хотіли обманом змусити нас брати участь в цьому фарсі, але ми не піддалися на ці прийоми, - зізнався батько Рубіни. - Навіщо мені продавати свою дочку? Я її виростив, не дивлячись на грошові труднощі. Я б хотів пояснити, що жодних грошей не просив - це вони весь час починали розмову про гроші".

Сама Рубіна також не допускає думки, що рідний батько міг продати її арабському подружжю.
"Я їздила з татом в готель зустрітися з тією парою, яка хотіла мене удочерити, але тато відмовився", - сказала дівчинка.

Читайте також:

Батько героїні "Мільйонера з нетрів" продає її за 300 тисяч доларів

Дашу Астаф'єву замовив "мільйонер з нетрів"

Індія святкує перемогу фільму "Мільйонер з нетрів"

ВідеоБатько актриси Рубіни Алі не продає її

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: