Батько просив Єгора Кончаловського змінити прізвище, щоб не ганьбив родину

ТСН-особливе досліджує дітей знаменитостей: як це - мати відоме прізвище, та все життя доводити усім, що ти не менш талановитий, ніж зіркові тато чи мама.

Син відомого режисера Андрія Михалкова-Кончаловського Єгор пішов по стопах батьків. Він - кінопродюсер, як тато, Андрій Кончаловський та режисер - як дядько, Микита Михалков.

За освітою Єгор Кончаловський - мистецтвознавець, як прапрадід, художник Василь Суриков.

У роду Михалкових-Кончаловських гучних імен чимало: художники, перекладачі, письменники та поети.

Кончаловський не приховує - прізвище та належність до відомого кінематографічного клану відкрили чимало дверей. Спершу - на телебаченні, де він зняв півтори сотні рекламних роликів. Потім - у кіно.

Утім, у житті Кончаловського був період, коли елітарність рідні значення не мала:

"Я 8 років прожив в Англії. І, власне, той факт, що Сергій Міхалков написав гімн радянського союзу, в Кембріджському університеті не грав рівно ніякої ролі".

Перша картина "Антикілер", як і решта робіт режисера Єгора Кончаловського критикам, батькові і дядькові не сподобалися. Батько Андрій так засмутився, що навіть просив сина не ганьбити родину і змінити прізвище. Або, принаймні, додати до нього слово "молодший".

Донька Єгора Кончаловського, Марія, носить прізвище Михалкова. Їй 10 років і вона ще не знімається в кіно. Але це - поки що.

Читайте також:

Кончаловського нагородили "Золотою зіркою"

"Лускунчик" Кончаловського номінували на "Золоту малину"

Єгора Кончаловського госпіталізували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: