Батько українського хлопчика просить Елтона Джона і його забрати

Батько маленького Лева, якого хоче усиновити Елтон Джон, хоче поїхати за кордон з сином.

батько Лева
gazeta.ua
Батько українського хлопчика просить Елтона Джона і його забрати
Минулого понеділка Сергій, схильний до вживання наркотиків батько малюка Лева - хлопчик "припав до серця" Елтону Джону - сказав: "Забирай мого пацана, і мене з ним."

"Я не проти, щоб Елтон Джон став опікуном", - сказав він, і додав, що хоче "зустрітися з Джоном і поговорити". 31-річний житель донецького міста Сергій запропонував Елтону Джону заплатити за його і Лева проживання в Британії.

За його словами, він не проти, щоб його дитина поїхала до Британії, за умови, що чоловік поїде туди також, "щоб піклуватися про нього", а Елтон Джон відкриє йому взуттєву майстерню.

Сергій і Марина, 25 років (мати хлопчика) живуть окремо у брудних квартирах у індустріальному українському місті. Обидва батьки ВІЛ-позитивні.

Сергій був ув'язнений протягом 8 років, після того як задушив 14-річну дівчинку. Безробітний Сергій, у якого ні гроша, заробляв на життя виготовленням взуття, сказав: "Я батько Лева. Я не погоджуюся на всиновлення", однак потім передумав: "Елтон Джон багатий. Нехай купить мені і Марині житло, щоби ми знову жили разом, як сім'я, з нашими двома дітьми".

Сергій приїхав до притулку із його матір'ю Юлією. Вони живуть у Маріуполі, а притулок знаходиться в Макіївці.

Мати Сергія привезла Льву іграшкове піаніно, йдеться далі, адже хлопчик має музичні здібності, і вона хоче навчити його співати пісні Елтона Джона.

Юлія наміряється домовитися з Елтоном Джоном.

"Я б не хотіла, щоб він дітей всиновив, але якби Елтон Джон став їх опікуном, це було би добре. Він може дати їм нормальне життя, але він має наглядати і за батьками хлопчиків також, і утримувати їх разом, як сім'ю.

За її словами, він був би "хрещеним батьком".

Читайте також:

Елтон Джон вирішив усиновити хлопчика з Макіївки

Елтон Джон не усиновить українського хлопчика через його маму

Елтон Джон заспівав для дітей у Макіївці

ВідеоЕлтон Джон в Макіївці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: