Батько Яни Клочкової у юності був мачо, але все життя любить одну жінку

Батько Яни Клочкової у юності був мачо, але все життя любить одну жінку

Батьки Яни / Фото: Сегодня

Під прицілом "ТСН. Особливе" - батьки "золотої рибки" Яни Клочкової.

Нині батьки Яни Клочкової мешкають на два міста, але все ж частіше бувають у Києві та допомагають піклуватися про маленького онука.

Внук, двоє доньок, дружина, троє котів і собака - така вона, його родина. Пан Олександр зізнається, що сім’ю тримає в залізному кулаці. Порядок повинен бути у всьому.

Для чого потрібна профілактика - він знає. У дитинстві сам був неабияким бешкетником. Навіть до міліції потрапляв. А в юності Клочков став - мачо. Квіти дівчатам дарував, на концерти водив. Але й страждав через кохання.

Справжню любов - свою майбутню дружину Олену - Олександр зустрів на легкоатлетичних змаганнях у Харкові. Він був суддею. Вона – стрибала в довжину. І почався роман. Потім Олена ненароком, як каже Олександр, завагітніла і вони побралися.

Олена Клочкова телекамери уникає. Усе про неї розповідає чоловік. Каже, що дружину обожнює й досі. Особливо за те, як вона готує.

Яна виховує сина сама / Фото: facebook.com/klochkova1
Любить мамині страви і молодша донька Клочкових - Аня. Навіть у Швейцарії, де вона вивчала готельний бізнес, сумувала за домашніми наїдками. Зараз Аня у Києві, але зовсім скоро знову планує їхати закордон. Вже не вчитися, а працювати.

А от старша донька, Яна, від батьків їхати не збирається. Крім них в Україні її тримає маленький Сашко. Сина олімпійська чемпіонка виховує без батька. Ім’я батька свого внука - Левана Ростошвілі - Олександр Клочков навіть чути не хоче.

Проте надто перейматися доньчиним життям не виходить - Яна не дозволяє.

А головна мрія Олександра Клочкова - виховати внука справжнім чоловіком.

Читайте також:

Яна Клочкова виховує з сина Сашка справжнього українця

Яна Клочкова сина виховуватиме сама

Яна Клочкова виростить із сина спортсмена

Батько Яни Клочкової був мачо, але все життя любить одну жінку

Батько Яни Клочкової був мачо, але все життя любить одну жінку

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація