Батько Яни Клочкової у юності був мачо, але все життя любить одну жінку

Під прицілом "ТСН. Особливе" - батьки "золотої рибки" Яни Клочкової.

Нині батьки Яни Клочкової мешкають на два міста, але все ж частіше бувають у Києві та допомагають піклуватися про маленького онука.

Внук, двоє доньок, дружина, троє котів і собака - така вона, його родина. Пан Олександр зізнається, що сім’ю тримає в залізному кулаці. Порядок повинен бути у всьому.

Для чого потрібна профілактика - він знає. У дитинстві сам був неабияким бешкетником. Навіть до міліції потрапляв. А в юності Клочков став - мачо. Квіти дівчатам дарував, на концерти водив. Але й страждав через кохання.

Справжню любов - свою майбутню дружину Олену - Олександр зустрів на легкоатлетичних змаганнях у Харкові. Він був суддею. Вона – стрибала в довжину. І почався роман. Потім Олена ненароком, як каже Олександр, завагітніла і вони побралися.

Олена Клочкова телекамери уникає. Усе про неї розповідає чоловік. Каже, що дружину обожнює й досі. Особливо за те, як вона готує.

яна клочкова з сином Cашком_10
facebook.com/klochkova1
Яна виховує сина сама
Любить мамині страви і молодша донька Клочкових - Аня. Навіть у Швейцарії, де вона вивчала готельний бізнес, сумувала за домашніми наїдками. Зараз Аня у Києві, але зовсім скоро знову планує їхати закордон. Вже не вчитися, а працювати.

А от старша донька, Яна, від батьків їхати не збирається. Крім них в Україні її тримає маленький Сашко. Сина олімпійська чемпіонка виховує без батька. Ім’я батька свого внука - Левана Ростошвілі - Олександр Клочков навіть чути не хоче.

Проте надто перейматися доньчиним життям не виходить - Яна не дозволяє.

А головна мрія Олександра Клочкова - виховати внука справжнім чоловіком.

Читайте також:

Яна Клочкова виховує з сина Сашка справжнього українця

Яна Клочкова сина виховуватиме сама

Яна Клочкова виростить із сина спортсмена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: