Бейонс та Джей Зі - найбагатша пара

Forbes опублікував рейтинг найзаможніших зіркових пар. Очолили список співачка Бейонс та її чоловік, репер Джей Зі.

З червня 2007-го по червень 2008-го року Бейонс і Джей-Зі заробили 162 мільйони доларів: 82 мільйони Джей Зі і 80 мільйони Бейонс.

Бейонс провела дуже вдалий рік, заробивши на успішному концертному турне, приватних шоу, на серії модних виробів, рекламі та роботі над фільмами. Значний дохід Джей Зі приніс 150-мільйонний контракт з компанією Live Nation, укладений терміном на 10 років.

На другому місці з великим відривом виявилося подружжя Уілла Сміта та його дружини Джаді Пінкетт  Сміт, чий річний дохід на двох склав 85 мільйонів. Раніше Уілла Сміта було визнано найзаможнішим актором Голівуду, чий дохід за рахунок участі в стрічках "Хенкок", "Я - легенда", "У пошуках щастя" досяг 80 мільйонів доларів.

Третє місце в рейтингу найзаможніших зіркових пар дісталося подружжю Бекхемів, які заробили цього року 58 мільйонів доларів.

Четверте місце відвоювало подружжя кантрі-музикантів, які підпрацьовували акторами, - Тім МакГроу і Фейт Хілл, чий статок прирівнюється 35 мільйонів.

Замикає першу п'ятірку Бред Пітт та Анджеліна Джолі з 34 мільйонами. Останнім часом подружжя почало витрачати більше грошей на благодійність і нерухомість.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: