Бекхем зробив тату з десяти троянд

Девід Бекхем зробив татуювання "Десять троянд" в подарунок дружині Вікторії Бекхем.

Знаменитий футболіст Девід Бекхем нещодавно зробив собі чергове татуювання, вірніше доповнив одну із старих тату новим елементом. Раніше на лівій руці Дейва була змальована улюблена дружина Вікторія, але з нагоди десятиріччя спільного життя він вирішив вгорі цієї "картини" змалювати кільце з десяти троянд - по одній квітці за кожен рік спільного життя.

За словами Девіда, він зважився на такий вчинок, тому що дружина дуже любить троянди. До речі, в самої "пош-спайс" теж є татуювання на тілі, але, звичайно ж, не так багато, як у чоловіка.

Дивлячись на батьків, сини зоряної пари теж хочуть обзавестися картинками на своєму тілі. 6-річному Ромео і 4-річному Крузу татуювання батька поки що не зовсім зрозумілі, а ось його старше дитя - 10-річний Бруклін вже запитував у татка, в скільки років йому можна буде "наколоти" свій перший малюнок.

На це питання Бекхем відповів: "Коли ти будеш набагато старший, ніж зараз".

До речі, місіс Бекхем бажання синів може не особливо сподобатися. Протягом десяти років спільного життя вона не заперечувала проти татуювань свого чоловіка, але тепер заявила, що може варто припинити. Навіть десять "трояндочок" на його руці Вікторія порахувала перебором.

Читайте також:

Бекхем презентував нову колекцію білизни

Бекхеми відзначили 10-ту річницю весілля на Сейшелах

Піарники Armani роздягли Бекхемів

Бекхем проміняв Pepsi на Armani

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: