Білик виходить заміж!

Українська співачка Ірина Білик 25 жовтня виходить заміж за свого партнера по телепроекту "Танці з зірками-2" Дмитра Дікусара.

Білик і Дікусар
Таблоїд
Ірина Білик 25 жовтня виходить заміж за свого партнера по телепроекту "Танці з зірками-2" Дмитра Дікусара.
"Наше весілля відбудеться на Кубі в Гавані 25 жовтня. Ми нічого не беремо з Києва: ні платтів, ні обручок... Все купуватимемо там. Весілля пройде за кубинськими традиціями і, якщо чесно, я ще не зовсім уявляю, як виглядає костюм кубинської Розіти", - розповіла Ірина Білик виданню ТаблоID.

Замість весільної подорожі парочка махне в концертне турне. "Відразу після повернення ми з Дмитром Дікусаром поїдемо в концертний тур "Ми будемо разом". Тому мене і Діму шанувальники зможуть побачити на сцені вже в новій якості", - продовжує Білик.

"І вже потім, в грудні, коли тур закінчиться, відбудеться паті з нагоди нашого весілля для друзів. На цій вечірці я вже буду у весільному платті від Сергія Єрмакова", - анонсує подію поп-зірка.

"Але побачити цей наряд можна буде вже 16 жовтня на добродійному показі "АНТИ-СНІД", де дизайнери представлять свої весільні плаття. Я особисто представлятиму своє плаття на подіумі. Єрмаков обіцяє, що це буде щось грандіозне!" - розповіла Ірина Білик.

Крім того, у закоханих намічається ще одне свято - день народження нареченого. За день до весілля, 24 жовтня, Дікусару виконається 22 роки (Ірині Білик - 37 років).

Нагадаємо, що попередніми обранцями Ірини Білик були продюссер Юрій Никітін, модель Андрій Оверчук і хореограф Дмитро Коляденко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: