Білоруси перепросили за мат свого виконавця

Глава білоруської делегації на конкурсі "Євробачення" перепросив за поведінку співака Петра Елфімова і його ненормативну лексику, яку співак допустив після невдачі на конкурсі.

Після того як білоруський співак Елфімов не потрапив у фінал "Євробачення", співак заявив журналістам: "Пел я ох***но. Так и напишите. Дай Бог всем в нашей стране так петь!". .

"Мені хотілося б перепросити, в першу чергу, журналістів за нашого артиста, за його висловлювання, за ненормативну лексику. Я думаю, це емоції захлиснули, і він не зміг себе проконтролювати. Звичайно, так робити не можна, це дуже навіть негарно", - сказав глава білоруської делегації Олександр Мартиненко.

Однак, білоруський артист не обмежився тільки констатацією якості свого виступу. Він звинуватив у бездіяльності і всю делегацію Білорусі.

"Мені дуже хотілося б, щоб Олександр Григорович Лукашенко спитав: куди ж пішли гроші на підготовку білоруського виконавця, і чим білоруська делегація тут займалася?", - заявив журналістам співак.

Ці слова Елфімова Мартиненко коментувати відмовився. На думку чиновника, найкращі коментарі зробили під час голосування глядачі. "Сперечатися з ними - справа невдячна", - уточнив він.

Нагадаємо, Білорусь не потрапила до фіналу Євробачення-2009 за результатами першого півфіналу конкурсу, який відбувся 12 травня в Олімпійському.

Читайте також:

Переможця "Євробачення" оголосять з космосу

Визначено порядок виступів перших півфіналістів у фіналі "Євробачення"

Біля СК Олімпійський, де проходить "Євробачення", знайшли шість патронів

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: