Богатирьова стала легендою

Секретаря Ради національної безпеки та оборони нагородили за вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я.

Вчора, 18 жовтня, в Українському домі відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів премій "Український Національний Олімп", "Український Будівельний Олімп" та "Український Фінансовий Олімп".

Як повідомили у Секретаріаті українських премій, секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова отримала премію "Український Національний Олімп" у номінації "Людина-легенда" за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я.

Як зазначається у повідомленні, у 2006 році цією нагородою був відзначений голова Національного банку України Володимир Стельмах, а у 2007 році - голова Київської обласної державної адміністрації Віра Ульянченко.

Переможцем премії "Український Національний Олімп" у номінації "Оригінальний стиль виконання" стала Світлана Лобода.

Символи професійного визнання – бронзові статуетки, золоті значки, почесні дипломи - отримали близько 40 компаній, які працюють у фінансовій та будівельній галузях.

Серед гостей церемонії були відомі бізнесмени, журналісти, представники дипломатичних кіл та державних установ.

Як нагадали у Секретаріаті українських премій, українські професійні премії, що з’явилися в Україні на початку 2005 року, присуджуються державним, громадським та політичним діячам, керівникам підприємств та організацій усіх форм власності, які зробили вагомий особистий внесок в економічний, соціальний і духовний розвиток українського суспільства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: