Богдан Ступка стане батьком

Українському акторові Богдану Ступці запропонували стати хрещеним батьком дитини акторки Магдалени Мельцаж, яка має народитись за місяць.

Спокуслива полячка Магдалена Мельцаж, яка зіграла паночку Ельжбету у фільмі "Тарас Бульба", запропонувала Богдану Ступці стати хрещеним батьком її дитини.

Красуня-блондинка, яку багато хто плутає із Шарліз Терон (настільки актриси схожі зовні), повинна народити через місяць в Америці. А з вибором хрещеного батька Магда визначилась всього кілька тижнів тому.

Другим татом її чада стане 67-річний гуру українського кінематографа, Богдан Ступка. Ступка і Мельцаж познайомилися на зйомках "Тараса Бульби" три роки тому. Весь цей час актори жили і працювали пліч-о-пліч, і Магдалена не раз зізнавалася, що Богдан Сільвестрович став для неї рідною людиною.

"Ступка - це ціла життєва енциклопедія, людина-глиба, - любила повторювати Магда. - Ми завжди багато говорили, я багато чому навчилася у цієї людини"

Кандидатуру хрещеного батька Мельцаж обговорила зі своїм чоловіком, польським юристом. За словами колег Магдалени, її чоловік неймовірно зрадів, що в їхній сім'ї буде така людина.

"Хрестини відбудуться влітку, швидше за все, в Америці, - розповіли "козаки" з "Тараса Бульби".

Читайте також:

Богдан Ступка показав колекцію капелюхів

Ступка отримав приз за найкращу чоловічу роль у Римі

Ступка зіграє смертельно хворого олігарха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: