Бой Джордж у Севастополі

На невеликій жовтій субмарині прибув Бой Джордж на святкування відкриття українського MTV.

Вечірка з нагоди відкриття українського MTV пройшла у вузькому крузі „своїх”. Закритість заходу організатори пояснюють просто: зараз всі крупні збори асоціюються з політикою, а вони до такої ніякої справи не мають.

В ніч з суботи на неділю в Балаклаву завезли автобус найзнатніших тусовщиків з Києва, Москви, а також групи з Польщі і Лондона, щоб ті своїми несамовитими рухами тіла відзначили день народження каналу.

Десант був висаджений прямо в знаменитій штольні, де колись в строгому секреті стояли радянські підводні човни. У одному з відсіків і відбувалося дійство – плазмові екрани були сусідами з немитою плиткою на підлозі, а старі ванни були доверху наповнені льодом з пляшками горілки і пива.

Поки публіка відривалася на сцені, прямо в канал штольні зайшла невелика жовта субмарина. На її борту прибув Бой Джордж (у народному перекладі що величається Хлопчиком Жоріком) - легендарний музикант, продюсер, письменник і діджей.

Підводний човен був спеціально орендований для британського ексцентрика, щоб дістатися до Криму під водою. 46-річний скандаліст зі світовим ім'ям був в піджаці із знаками пацифізму і величезними золотими шпильками, вишитими на спині. На голові красувався фіолетовий капелюх, а яскраво підфарбовані губи чітко виділялися на нарум'яненому обличчі.

Програму відкотив по-діловому – покричав у мікрофон, покрутив пластинки і під громові аплодисменти покинув штольню, щоб вже вранці відлетіти з Криму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: