Болгарська церква засудила майбутній концерт Мадонни в Софії

У заяві церкви йдеться, що організація висловлює "християнську підтримку співочому мистецтва, яке впливає на моральний розвиток людей". А Мадонна не підпадає під ці критерії.

Болгарська православна церква у вівторок висловила протест у зв'язку з тим, що концерт співачки Мадонни в Софії співпаде зі святом Усікновення глави Іоанна Предтечі.

У заяві церкви йдеться, що організація висловлює "християнську підтримку і схвалення співочому мистецтва, яке впливає на моральний розвиток людей". Проте, вказується в документі, майже в кожній християнській країні, де виступала Мадонна, вона показувала "брак поваги" до церковних ритуалів.

"У деяких елементах хореографії та постановочних рішеннях цієї співачки містяться вражаючі образи, які суперечать християнської моралі", - йдеться в заяві.

На концерт Мадонни в болгарській столиці вже продані майже всі квитки, відзначає агентство. Виступ в рамках туру "Sticky and Sweet" намічено на 29 серпня, коли православні суворим постом відзначають Усікновення глави Іоанна Предтечі (Хрестителя), одного з найбільш шанованих святих, який хрестив Ісуса.

Читайте також:

Мадонна орендувала для сина замок у Празі

Мадонна скасувала концерт у Словенії, бо не розкупили квитки

У Варшаві Мадонну порівняли з вигрібною ямою

Плакат Мадонни в образі Діви Марії повісили над Віслою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: