Бондарчук подарував новонародженій доньці лімузин (фото)

21 жовтня співак Бондарчук забрав з пологового будинку свою подругу Катю Веласкес та новонароджену доньку.

У цей день біля київського міського пологового будинку № 2 було людно – родичі з квітами і безліч перехожих, які фотографували співака на мобільні телефони. Усі трохи нервувались. Але коли татусеві Бондарчуку урочисто вручили конверт з донькою посипались привітання та пішла роздача автографів персоналу пологового будинку. Після цього молоді батьки поїхали додому на білому лімузині, який Бондарчук замовив спеціально для цієї події.    

Бондарчук, дочь
ТСН.ua
Бондарчук забрав доньку з пологового будинку
"Батьківство – найнеймовірніше відчуття, яке я коли-небудь переживав, - каже Василь. - Моя донька для мене – найкрасивіша дівчинка в світі. Тому цей білий лімузин і квіти – для неї".   

Нагадаємо, що донька Бондарчука народилася 16 жовтня в 21:56, вагою 3 кілограми 10 грамів, зростом 52 сантиметри. Мама і дівчинка почуваються добре.
"Дочка народилась за 4 години – це дуже швидко як для перших пологів, - каже Катя Веласкес. - Це завдяки лікарям, які приймали пологи. Саме ці лікарі допомагали народжувати моїй мамі, тобто приймала мене. І це додало мені сил. До того ж Вася був поряд зі мною. Та все ж поки що не відчуваю впевненості в собі, дуже хвилююся, коли дочка плаче, а перше купання для мене стало справжнім випробуванням на мужність".    

Бондарчук, донька
ТСН.ua
З дитиною на руках Бондарчук роздавав автографи
Хрестини молоді батьки вирішили влаштувати через пару місяців. Пара вже визначилась з хрещеним батьком. А ось над кандидатурою хрещеної мами сімейство поки що думає, так само як і над іменем дівчинки.

Фото надане прес-службою співака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: