Бондарчук шукає грошей на кролика

Російський режисер Федір Бондарчук створює в інтернеті нову соціальну мережу - Krolik.ru. Інвестиції в проект складуть близько 8 млн. дол.. Це буде один із найбюджетніших проектів рунету.

федір бондарчук
Бонадрчук взявся за новий бізнес
Зараз Бондарчук шукає партнерів для Krolik.ru. У проекті вже бере участь компанія Creative Media, що належить Поліні Дерипасці і Даші Жуковій.

Пропозицію інвестувати в портал отримали власники фонду Russian Media Ventures (RMV) і президент групи Онексім Михайло Прохоров.

Проект Krolik.ru був анонсований в 2008 році як соціальна мережа, яка повинна була залучити аматорів і професіоналів кіно.

Як розповів Бондарчук, зараз у бібліотеці проекту вже є 200 професійних короткометражних фільмів, у тому числі студентів ВДІКу, тривалістю від 30 секунд до 3 хвилин.

"Передбачається, що вони будуть викладатися на сайт, на якому будуть проходити майстер-класи з моєю участю, Микити Міхалкова та інших режисерів", - пояснює режисер.

За словами режисера, монетизувати проект передбачалося головним чином завдяки його виходу на високий рівень трафіку, а також продажу контенту, що надходить на портал, мобільним операторам та платним телеканалам. Бондарчук відзначив, що Krolik.ru отримує права на всі короткометражні фільми, які будуть розміщуватися на сайті.
"Ситуацію з цим проектом підкосила криза, - зазначив Бондарчук. - Інвестори, які повинні були вкладати кошти в Krolik.ru, відмовилися від своїх планів".

Він не виключає, що з проекту може вийти також Creative Media. Тому зараз режисер веде переговори з кількома інвесторами.

Читайте також:
Бонадрчук потрапив в реанімацію
На фільм Бондарчука прийшли Руслана, Шуфрич, Порошенко
Комуністи вимагають у Бондарчука змінити продовження фільму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: