Борчиня Ірина Мерлені затанцювала

Борчиня Ірина Мерлені відтепер не лише співає, але й танцює.

У ПРОСПОРТі відбулась презентація нової героїні проекту каналу "1+1" - олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені незабаром танцюватиме у перегонах за мрією. Тепер знатна любителька поспівати захоплюється й танцями.

Ірина показала не лише свої перші кроки у румбі, але й розповіла про своє кохання.
"У мене було нещасливе кохання, тепер розумію, що то було не таке вже кохання, але коли тоді мені не відповідали взаємністю, я сказала - все зроблю щоб на мене звернули увагу. Пішла в секцію вільної боротьби і дуже захотіла стати олімпійською чемпіонкою", - зізналась спортсменка.

Ірина каже, що для чоловіка треба залишатись загадкою, це і є секрет успішних стосунків.
"Зацікавити чоловіка, звернути його увагу набагато легше, ніж утримати його, - продовжує Мерлені. - Потрібно для чоловіка бути загадкою. До кінця не можна розкриватися йому. Навіть, своїх почуттів до кінця не можна відкривати, бо ти йому вже не будеш настільки цікавою".

Згадала і про перше кохання.
"Я у 7 класі навчалась, і хлопець прийшов до мене на побачення, і одну руку тримав за спиною, - пригадує Ірина. - Довго не міг подарувати мені троянду, і коли він мені врешті решт подарував квітку, я прийшла додому, і поставила її у баночку за ліжко, щоб мої батьки не побачили. Бо мені було соромно".

Читайте також:
Українські спортсмени заспівали

Ірина Мерлені шукає в собі звіра
Борець Ельбрус Тедеєв розповів про перше кохання

Детальніше на відео 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: