Борчиня Ірина Мерлені затанцювала

Борчиня Ірина Мерлені відтепер не лише співає, але й танцює.

У ПРОСПОРТі відбулась презентація нової героїні проекту каналу "1+1" - олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені незабаром танцюватиме у перегонах за мрією. Тепер знатна любителька поспівати захоплюється й танцями.

Ірина показала не лише свої перші кроки у румбі, але й розповіла про своє кохання.
"У мене було нещасливе кохання, тепер розумію, що то було не таке вже кохання, але коли тоді мені не відповідали взаємністю, я сказала - все зроблю щоб на мене звернули увагу. Пішла в секцію вільної боротьби і дуже захотіла стати олімпійською чемпіонкою", - зізналась спортсменка.

Ірина каже, що для чоловіка треба залишатись загадкою, це і є секрет успішних стосунків.
"Зацікавити чоловіка, звернути його увагу набагато легше, ніж утримати його, - продовжує Мерлені. - Потрібно для чоловіка бути загадкою. До кінця не можна розкриватися йому. Навіть, своїх почуттів до кінця не можна відкривати, бо ти йому вже не будеш настільки цікавою".

Згадала і про перше кохання.
"Я у 7 класі навчалась, і хлопець прийшов до мене на побачення, і одну руку тримав за спиною, - пригадує Ірина. - Довго не міг подарувати мені троянду, і коли він мені врешті решт подарував квітку, я прийшла додому, і поставила її у баночку за ліжко, щоб мої батьки не побачили. Бо мені було соромно".

Читайте також:
Українські спортсмени заспівали

Ірина Мерлені шукає в собі звіра
Борець Ельбрус Тедеєв розповів про перше кохання

Детальніше на відео 

ВідеоІрина Мерлені розповіла про кохання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: