Борис Моїсеєв став ДАІшником

Борис Моїсеєв спробував себе у незвичній ролі. На кілька годин артист перетворився на ДАІшника.

Заслуженого артиста Росії Бориса Моїсеєва, на початку травня взяв участь в зйомках соціальної реклами. Роль на яку затвердили Моїсеєва м'яко кажучи несподівана... Ще б пак, адже найепотажнішому артистові Росії запропонували стати інспектором ДАІ.

Як відомо Борис, сам є водієм зі стажем. Ось вже більше 5 років Борис Моїсеєв користується автомобілем, за кермом якого вважає за краще знаходитися самому.

У суспільстві існує думка про те, що корупція в нашій країні носить масовий характер, особливо на російських дорогах. Борису Моїсеєву було запропоновано розвіяти цей стереотип і на своєму прикладі довести або спростувати ці чутки.

Більше двох з половиною годин Борис під прицілом декількох телекамер знаходився на одній з трас Москви. Він вдягнувся у форму співробітника ДАІ, з жезлом в руках. Впізнати артиста одразу було практично неможливо, і лише в процесі спілкування водії зупинених автомобілів впізнавали в інспекторові ДАІ - Заслуженого артиста Росії Бориса Моїсеєва.

За словами Бориса, після зйомок в цьому ролику артист трохи по-іншому почав ставитись до роботи співробітників державтоінспекції:
"Ви знаєте, я завжди з величезною пошаною ставився до праці людей в погонах. Всі ми знаємо про величезну відповідальність співробітників ДАІ. Крім того робота ця дуже емоційна і фізично важка. Ну ось спробуйте зміну відстояти в районі садового кільця. Це ж постійно неймовірні затори і відповідальність. Та плюс до всього погодні умови: взимку - холод, влітку - спека, або дощі. А ти маєш стояти і нести службу. Тому я закликаю всіх з пошаною ставитись до співробітників ДАІ. Повірте, що без цих хлопців нам буде складніше на дорогах".

Читайте також:

Борис Моїсеєв пересадив шкіру із сідниць

Моісеєв попросив єдиноросів захисту від мусульман

Агілера повечеряла з Борисом Моїсеєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: