Борис Моїсеєв відсвяткує власне весілля у Росії

Співак Борис Моїсеєв розповів про майбутнє весілля і про свою кохану американку.

На нещодавньому концерті в Сімферополі Борис Моїсеєв оголосив, що надумав одружитися. Моїсеєв довгі роки виступав в образі чоловіка нетрадиційної орієнтації, але одружуватися він вирішив не на чоловікові, як Елтон Джон, а на жінці.

Багато хто сприйняв цю несподівану новину з подивом: чи то це жарт, чи то черговий піар хід, але Борис розвіяв усі сумніви: "А чому ви так дивуєтесь? Теж мені новина! Ви що, не знаєте, що ми вже 15 років з нею в цивільному шлюбі живемо. Та вона від мене вже два аборти зробила", - заявив артист.

Моїсеєв сказав, що глобальних причин для раптової одруження немає, просто він вирішив, що зараз дуже вдалий час. Узаконити відносини співак і його американська кохана російського походження на ім'я Адель вирішили до Нового року.

Адель буває в Росії у справах бізнесу і має подвійне громадянство. Весілля, за заявою Бориса, обов'язково відбудеться в Росії, але на нього будуть запрошені тільки друзі та рідні Бориса і його майбутньої дружини. Ніяких пишних урочистостей не намічається.

Нагадаємо, що в РАГСі Моісеєв жодного разу не був, але в нього є 33-річний син Амадеус, який живе в польському місті Кракові, і дворічний онук Матвій, але артист з ними не спілкується.

"Не всі знають, що в мене є син, -сказав Борис. - На жаль, доля розпорядилася так, що ми з ним не спілкуємося. Для мене ситуація дуже болюча, тому говорити про неї не хочеться".

Читайте також:

Борис Моїсеєв "налажав" з фанерою під час виступу в Ялті

Борис Моісеєв одружується з американкою

Борис Моїсеєв став ДАІшником

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: