Бориса Моїсеєва випишуть не скоро

Російського співака не виписують із лікарні, тому що стан його здоров'я поки що важкий та не стабільний.

Стан російського артиста Бориса Моїсеєва, госпіталізованого 20 грудня, залишається важким, тому випишуть його не скоро.

"Про швидку виписку з лікарні поки не йдеться", - розповів представник співака.

Лікар Моїсеєва, професор Михайло Пірадов, зазначив, що, незважаючи на стабільність неврологічного статусу, зберігаються ускладнення, пов'язані зі станом внутрішніх органів. Проводиться інтенсивна терапія.

Тим часом, прес-служба Моїсеєва погрожує подати до суду після того, як у понеділок деякі ЗМІ опублікували фотографію артиста, підключеного до апарату штучної вентиляції легенів.

"Найближче оточення артиста і його друзі упевнені в тому, що публікація фотографії Бориса Моїсеєва суперечить нормам моральності, що існують у правовому суспільстві. Крім того, подібні публікації (у тому числі й інформаційні повідомлення) здатні завдати не тільки моральної шкоди, але й, як наслідок, матеріальних збитків", - йдеться на офіційному блозі співака.

Прес-служба Моїсеєва звернула увагу на те, що "стан артиста, зафіксований на опублікованому фото, не відповідає дійсності понеділка", і пояснила даний знімок.

"На фотографії Борис Моїсеєв підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Тампон на ротовій частині обличчя Моїсеєва використовувався для зволоження губ. Крім того, на опублікованій фотографії може створюватися враження того, що артист перебуває без свідомості. Однак спецформа лікаря свідчить про те, що зображення отримане в момент перевезення Бориса Моїсеєва на реанімобілі... Саме в цей день пана Моїсеєва перевели з клініки Медицина в Науковий центр неврології РАМН ", - повідомляють представники співака.

Нагадаємо, що Борис Моїсеєв 20 грудня був госпіталізований в одну з центральних клінік Москви зі слабкістю і підозрою на інсульт. Після огляду лікарі поставили співакові діагноз "порушення мозкового кровообігу".

Читайте також:

Борис Моїсеєв йде на поправку

Моїсеєва підключили до апарату штучного дихання

Після інсульту в Моїсеєва оніміла ліва частина тіла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: