Брат Алли Пугачової потрапив до лікарні

Нещодавній ювілярці Аллі Пугачовій сьогодні не до гастролей і світських раутів - співачка стурбована станом здоров'я рідного брата Євгена.

Найближчий родич Примадонни в критичному стані потрапив у військовий госпіталь ветеранів після серцевого нападу. Євген Борисович потрапив до лікарні три тижні тому з сильним болем в серці, і лікарі до цих пір не відпускають його додому.

За словами 58-річної Пугачового, в госпіталь його привела власна халатність.
"Я регулярно прохожу в госпіталі планове обстеження, - розповів Євгеній Борисович. - Але так склалося, що на деякий час я закинув візити до лікаря. І одного дня мені стало погано з серцем. Мене привезли в госпіталь і виявили серйозні проблеми не лише з серцем, але і ще з рядом інших болячок. Я зовсім не чекав, що в моєму організмі так багато проблем! Але, на щастя, лікарі вчасно звернули на це увагу, і тепер я відчуваю себе трохи краще".

Євген Борисович, який не вперше за останні роки виявляється на лікарняному ліжку, сьогодні ставиться до будь-яких хвороб по-філософські і прагне не привертати увагу багаточисельної рідні.

"Найстрашніше вже позаду! - завірив Пугачов. - За мною зараз спостерігають хороші фахівці і забезпечують щоденний догляд. Зараз мені потрібно дообстежитись і все. Десь через тиждень стане ясно, коли мене зможуть виписати. Засиджуватися тут я зовсім не хочу. Вже три тижні лежу в лікарні..."

За словами Євгена Борисовича, його знаменита сестра особисто перевіряє, як йде його лікування.
"Алла часто дзвонить і, взагалі, тримає все на контролі, - посміхається брат Примадонни. - Ось обіцяла приїхати, відвідати. Чекаю..."

Читайте також:

Пугачова рятує племінника-наркомана

Пугачова припиняє концертну діяльність

Пугачова купила собі "Острів"

Пугачовій пропонують викладати в музичній школі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: