Брат Приходько захищатиме честь сім'ї у суді

Брат співачки Анастасії Приходько подає до суду на московську газету.

Назар Приходько, брат української співачки Анастасії Приходько, яка представлятиме Росію на "Євробаченні-2009", подає до суду на газету "Московський комсомолець" за публікацію, яка, на думку Прbходько, порочить його сім'ю.

"В середу в пресі я заявив про те, що був і не є в партії УНА-УНСО (українська націоналістична партія), ні в інших подібних організаціях, і категорично не розділяю їхніх переконань. Я зробив це, щоб запобігти подальшому поширенню наклепу про мене і мою сім'ю, і сподівався, що таким чином буде поставлена крапка в цій брудній історії", - сказав Приходько. В той же час, він звернув увагу на те, що газета "Московський комсомолець" опублікувала статтю під назвою "Анастасія Приходько: Гітлер в одному був прав", автор якої повідомляв брехливі відомості, що порочать мене і мою сім'ю".

приходько, брат
Московский комсомолец
Брат Анастасії каже, що не розділяє погляди УНА-УНСО
"Я не готовий миритися з цим жахливим наклепом, тому прийняв рішення відстоювати своє добре ім'я через суд. У судовому розгляді проти газети "МК" по статті "Захист честі і гідності" мої інтереси представлятиме адвокат Вадим Уськов. На даний момент я не бачу інших способів зупинити це принизливе цькування", - підкреслив Приходько.

За його словами, заява до суду від його імені буде подана в Москві в п'ятницю. Головний редактор "Московського комсомольця" Павло Гусєв спокійно сприйняв намір Приходько. "Дуже добре, хай подає - суд з'ясує істину", - сказав Гусєв, коментуючи заяви брата співачки. За його словами, "в інтернеті вся ця штука з висловами співачки висіла дуже довго, потім її зняли".

Читайте також:

Киянка Приходько представить Росію на "Євробаченні-2009"

Ображена Приходько подала до суду на Національну телекомпанію

Продюсер Валерії вимагає анулювати перемогу Приходько у фіналі відбору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: