Браун улещує Тетчер

Тетчер лесно чути слова британського прем'єра Брауна, що назвав її "природженим політиком".

Колишній прем'єр-міністру Великобританії, баронесі Маргарет Тетчер лесно чути, що нинішній глава британського уряду Гордон Браун вважає її "природженим політиком", пише газета "Санді Таймс".

На прес-конференції минулого вівторка Гордон Браун, протиставляючи свого головного супротивника, лідера консерваторів Девіда Кемерона Маргарет Тетчер, заявив, що "залізна леді" вже точно навела б лад у рядах своїх прихильників.

За словами прем'єра, Тетчер володіла властивою природженому політику здатністю відчувати необхідність змін.

"Я захоплююся цим," - сказав тоді Браун, додавши, що він сам, так само, як і Маргарет Тетчер, є політиком за покликанням.

"Баронеса Тетчер вдоволена похвалою Гордона Брауна. Приємно, коли хто-небудь каже подібні речі про вас," - сказав представник Тетчер.

Консервативна партія Великобританії останнім часом стикається з серйозними внутрішніми проблемами. Так, деякі представники партії дорікають своєму лідеру в тому, що він відходить від принципів "тетчеризму", і закликають його надавати більше уваги соціальній політиці, пріоритетній для консерваторів.

Маргарет Тетчер очолювала Консервативну партію протягом 15 років - з 1975 по 1990 роки, тричі ставала прем'єр-міністром країни. Вона була першою і поки єдиною жінкою на посту глави британського кабінету міністрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: