Бред Пітт агітує за одностатеві шлюби

Голлівудський актор Бред Пітт висловив свою думку щодо одностатевих шлюбів. Актор активно підтримує геїв та лесбіянок.

Актор Бред Пітт висловив радість з приводу вступу в дію нового закону в штаті Нью-Йорк з приводу легалізації одностатевих шлюбів.

Деякий час тому Бред Пітт і Анджеліна Джолі заявляли, що не стануть оформляти шлюб законним чином, поки права для вступу в шлюб не стануть рівними для всіх пар: гомосексуальних і гетеросексуальних. Але мабуть, їм доведеться змінити думку щодо цього: в США з 50 штатів одностатеві шлюби дозволені поки тільки в шести.

Нагадаємо, в Нью-Йорку нещодавно був прийнятий закон, згідно з яким люди альтернативної сексуальної орієнтації можуть одружуватися і виходити заміж. На Манхеттені на честь цього пройшли масштабні торжества: 6 тисяч осіб вийшли з плакатами, на яких було написано "Одружись зі мною", "Тепер приймаю пропозиції".

"Це підбадьорює, що Нью-Йорк приєднався до руху за одностатеві шлюби своїх жителів. Але це право кожного американця - вступати в шлюб з тим, кого любиш, неважливо з якого він штату. Жоден штат не повинен вирішувати, хто може вступати у шлюб , а хто ні. Дякую за невтомну роботу багатьох людей. В один прекрасний день ця дискримінація закінчиться, і кожен американець зможе бути щасливим ", - сказав Бред Пітт.

Читайте також:

У Бреда Пітта вкрали фотоапарат з дуже особистими знімками

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Анджеліна Джолі зробила пропозицію Бреду Пітту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: