Бред Пітт більше не хоче усиновлювати дітей

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі знову хоче усиновити дитину. Щоправда, її коханий Пітт цього разу проти такого рішення.

Джолі і Пітт хочуть 13-14 дітей
Бред Пітт проти нових дітей в сім'ї
Бред Пітт виступив проти бажання Анджеліни Джолі взяти в сім'ю ще одну прийомну дитину. Кілька днів тому кінозірка відвідала Африку, де провела цілий день в таборі біженців на кордоні Сомалі і Кенії. Відразу після повернення додому, Джолі прийняла рішення відправитися до Ефіопії, взявши з собою дітей - рідну дочку Шайло і прийомну Захару. У цій країні Анджеліна зараз дивиться на відповідне місце для будівництва клініки для хворих СНІДом і малярією.

Цю лікувальну установу побудують на гроші Джолі, вона носитиме офіційну назву "Клініка Захари Джолі-Пітт".

Анджеліна і в Ефіопії не змогла обійтися без відвідин сирітського притулку. А в ньому вона відразу ж закохалася в чарівну трирічну дівчинку, яка найближчим часом може поповнити собою родинний дитячий будинок Бреда Пітта і Анджеліни Джолі.

Малятко сподобалося не лише актрисі, але і її дітям Захарі і Шайло. Вони дуже хочуть нову сестричку. Анджеліна навіть пообіцяла Захарі, що обов'язково візьме в сім'ю ще одну африканську дитину. Єдиною значною перешкодою на дорозі удочеріння виступає Бред Пітт.

"Він категорично проти нової дитини в сім'ї, - повідомляє близький друг сім'ї. - Бред вважає, що Джолі приймає рішення під впливом емоцій".

А інші знайомі сім'ї Джолі-Пітт сказали, що Анджеліна не запитує дозволу Бреда на нове усиновлення, вона просто ставить його перед фактом.

Читайте також:

Бред Пітт вдягнув каску і подався в архітектори

Джолі і Пітт зроблять із доньки зірку

Пітт і Джолі сплять на триметровому ліжку

Джолі і Пітт хочуть всиновити вірменську дитину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: