Бред Пітт хоче залишити акторську кар'єру

Бред Пітт натякнув в одному з інтерв'ю, що хоче залишити акторську кар'єру, бо досяг практично всього, чого хотів в своїй кар'єрі

Бред Пітт
Бред Пітт на прем'єрі фільму "Безславні ублюдки" (Фото AFP)
45-річний актор, який виховує шестеро дітей разом з Анджеліной Джолі, вважає, що досяг практично всього, чого хотів в своїй кар'єрі, і не думає, що з віком у нього буде так само багато професійних можливостей.

Бред Пітт сказав: "Я думаю, робота актора – це гра для молодих; для людей старших все менше цікавих ролей, а ми всі старіємо. Але мені здається, що я досяг бажаного. Моя зоряна година вже неначе пройшла, і це викликає полегшення. Звичайно, у мене все ще є акторські мрії. Але спочатку мені потрібно їх здійснити, а потім говорити про них".

Бред Пітт і Анджеліна Джолі, що володіють будинками у Франції, Каліфорнії і Новому Орлеані, перевозять з собою свою сім'ю, куди б вони не їхали на зйомки фільму, і актор стверджує, що в такому способі життя є багато переваг для їх дітей.

Він пояснює: "Всюди цікаво по-своєму, у кожному місці є своє відчуття і щось унікальне: ти сприймаєш щось, діти теж вбирають щось. Ми щасливі і горді, що виховуємо в них саме такий світовідчування. У нас є спокій в житті. "

Читайте також:

Бред Пітт не хоче більше зніматися

Барак Обама - родич Бреда Піта

Джолі та Пітт нарешті одружуються!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: