Бред Пітт пішов від Джолі

Анджеліна Джолі провела менше місяця в придбаному недавно будинку Бреда Пітта в Малібу, а він вже ситий по горло її витівками

Анджеліна Джолі провела менше місяця в придбаному недавно будинку Бреда Пітта в Малібу, а він вже ситий по горло її витівками. Пара проводила велику частину свого часу, займаючись дітьми, нянями, охоронцями і тривалими закордонними поїздками по країнах третього світу, а Бред весь цей час хотів повернутися в США. Джолі ж, навпаки, щаслива бути далеко від Штатів.

Джолі
Анджеліна Джолі і Бред Пітт
Напруга у відносинах між Енджі і Бредом зросла до межі. Тимчасове перемир'я, яке пара уклала на період промо-кампанії фільму A Mighty Heart (Могутнє серце), порушене.

"Їх відносини на грані", - відзначило джерело. Природно, стрес позначився на зовнішньому вигляді Джолі, яка продовжує залишатися дуже худою. Джерело додало, що пара серйозно лається через дрібниці. Недавно стало відомо, що Енджі і Бред з'ясовували відносини на підвищених тонах, тому що хтось з них купив соєве молоко не тієї марки, повідомляє The National Ledger.

Не витримавши постійних сварок, Бред сів на мотоцикл і поїхав від дружини і дітей, що знаходяться зараз в Празі, щоб повечеряти з другом у Німеччині. За словами його друга, Пітт сідає на мотоцикл, тільки посварившись з Джолі, щоб скоріше виїхати з будинку.

Джолі
Анджеліна Джолі і Бред Пітт
Крім того, недавно пара посварилася з приводу того, куди відправитися у відпустку. 43-річний Бред жадає повернення до Лос-Анджелеса, тоді як 32-річну Енджі "абсолютно не цікавить нетямуще проведення часу на каліфорнійських пляжах".

"Вона асоціює Малібу з людьми, які нічого не хочуть робити, окрім сидіння на пляжі і походів на вечірки. Якщо вона захоче провести час на пляжі, вона краще відправиться до Африки або на південь Франції", - додало джерело.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: