Британець назвав доньку на честь Lady GaGa

Британець Ян Кларк дав своїй доньці ім'я Меггі Мейзі Леді Гага (Meggie Maisie Lady Gaga). Він зробив це незважаючи на те, що дружина була проти.

Житель британського графства Нортумберленд назвав свою новонароджену дочку на честь поп-співачки Lady GaGa. Ян Кларк дав своїй дочці ім'я Меггі Мейзі Леді Гага (Meggie Maisie Lady Gaga).

За словами самого Кларка, назвати малятко на честь популярної артистки запропонувала його чотирирічна падчерка Медді, якій дуже подобаються пісні Леді Гаги. Ідея назвати доньку на честь співачки сподобалася молодому батькові, і він відправився до реєстраційного відомства, де отримав свідоцтво про народження маленької Леді Гаги.

Коли Кларк прийшов одержувати свідоцтво, співробітник реєстраційного відомства тричі запитав його, чи не бажає молодий батько відмовитися від екстравагантного імені і назвати дитину якось по-іншому. Проте британець не відступив і наполіг на своєму.

Примітно, що Кларк дав незвичайне ім'я дочки незважаючи на те, що його дружина виступала проти.

"Я досі не можу повірити, що він це зробив. Він вирішив, що це класна ідея - назвати дочку Леді Гага, я відмовляла його, але нічого не вийшло", - розповіла дружина Кларка.

Читайте також:

Гумова Lady GaGa стала лідером продажів в секс-шопах

Lady GaGa в бікіні та з кулеметами знялась для Rolling Stone

Lady GaGa косить під Мадонну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: