Британські міністри курили марихуану

Міністри також колись були молодими і не цуралися заборонених розваг. Сім членів нового британського уряду роблять сенсаційні визнання.

марихуана
Міністр внутрішніх справ Великобританії Джекі Сміт розповіла, що в студентські роки вона палила марихуану
Після того, як міністр внутрішніх справ Великобританії Джекі Сміт розповіла про те, що в студентські роки вона палила марихуану, аналогічні визнання зробили ще сім членів нового британського кабінету міністрів, пише газета The Daily Telegraph.

Зокрема, про це заявили спікер Палати общин Харріетт Хермен, міністр фінансів Алістер Дарлінг, його головний секретар Енді Бернхем, міністр транспорту Рут Келлі, міністр з питань бізнесу і підприємництва Джон Хаттон, міністр муніципального управління Хейзел Бліарз і міністр житлового будівництва Іветт Купер.

Сміт і Дарлінг
Джекі Сміт і Алістер Дарлінг у молодості балувались марихуаною, а разом з ними - ще 5 міністрів
Крім того, в міністерстві внутрішніх справ виявилися ще два високопоставлені урядовці, що вживали в молодості марихуану - міністр поліції Тоні Макналті та міністр з боротьби з наркотиками Вернон Коукер.

Категорично заперечують знайомство з канабіоїдами прем'єр-міністр Гордон Браун, міністр юстиції Джек Стро, секретар з питань дітей, шкіл і сім'ї Ед Боллз, міністр праці та пенсійного забезпечення Пітер Хейн, глава МІДу Девід Мілібенд, керівник секретаріату кабінету міністрів Ед Мілібенд і міністр з питань міжнародного розвитку Дуглас Александер.

Міністр охорони здоров’я Алан Джонсон відзначив, що в молодості захоплювався сексом і рок-н-ролом, але до наркотиків не торкався. Міністр з питань навколишнього середовища Хіларі Бенн, міністр оборони Дес Браун, міністр культури Джеймс Пернелл і міністр з питань нововведень, університетської освіти і кваліфікації Джон Подінемо відмовилися давати коментарі з приводу своїх відносин з марихуаною.

Інтерес до минулих пристрастей членів кабінету міністрів пов'язаний з наміром уряду перевести гашиш і марихуану в класифікації наркотиків з класу С до класу B, що приведе до посилення відповідальності за зберігання й розповсюдження цих речовин.

Представник прем'єр-міністра відкинув звинувачення у наявності подвійних стандартів у міністрів, які в молодості вживали наркотики, а зараз забороняють робити це наступному поколінню.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: