У Брітні Спірс відібрали дітей

Суд ухвалив колишньому чоловікові Брітні Спірс Кевіну Федерлайну взяти на себе одноосібну опіку над двома їх спільними дітьми.

Брітні Спірс, Кевін Федерлайн і їхній малюк
1 жовтня суд Лос-Анджелеса ухвалив колишньому чоловікові співачки Брітні Спірс, Кевіну Федерлайну, взяти на себе одноосібну опіку над двома їх спільними дітьми, передає Reuters.

В опублікованій ухвалі суду не названо причини, з яких було ухвалено дану постанову. Суддя Скотт М. Гордон велів Спірс передати дітей Федерлайну до 3 жовтня "до подальших розпоряджень суду". Наступне засідання у справі про опіку також було призначено на середу.

Два тижні тому цей же суддя зобов'язав Спірс регулярно проходити тест на наркотики. Гордон заявив, що Брітні "регулярно вживає заборонені речовини і алкоголь", тому двічі на тиждень вона зобов'язана буде проходити тест на наркотики. Час тесту Брітні наперед знати не буде. Співачці також було наказано скористатися послугами фахівця з догляду за дітьми.

Брітні Спірс
В даний момент 25-річна Спірс займається відновленням своєї музичної кар'єри, повернувшись в топ хіт-парадів з синглом Gimme More.

Брітні Спірс вийшла заміж за Кевіна Федерлайна в жовтні 2004 року, через вісім місяців після того, як був анулюваний її одноденний шлюб з другом дитинства Джейсоном Олександром. Подаючи на розлучення в листопаді 2006-го, співачка заявила про непереборні розбіжності.

В кінці липня їхній шлюб був розірваний офіційно. Колишнє подружжя досягло угоди з усіх питань, окрім опіки над дітьми: дворічним Шоном Престоном і однорічним Джейденом Джеймсом. Обидва батьки намагаються отримати одноосібну опіку над синами, яких з лютого 2007 року опікали спільно.

ВідеоБрітні Спірс відокремили від дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: