Бріттані Мерфі та її чоловіка вбив грибок у колишньому будинку Брітні Спірс

Смерть Саймона Монджака, як і Брітані, спровокував грибок, котрий оселився в будинку на "Голлівудських пагорбах". У подружжя він викликав пневмонію.

Причиною смерті актриси Бріттані Мерфі та її чоловіка, сценариста Саймона Монджака, є грибок, яким заражений їх будинок у престижному районі "Голлівудські пагорби", що раніше належав Брітні Спірс.

До такого висновку дійшов Департамент охорони здоров'я Лос-Анджелеса.

На думку про грибки медиків навело те, що подружжя померло в цьому будинку за схожих обставин: 32-річна Бріттані померла в грудні 2009 року нібито від пневмонії, а її 39-річний чоловік помер через п'ять місяців від серцевого нападу.

Раніше факт зараження будинку грибком був відзначений слідчими, які, однак, не вважали його основною причиною трагедії. Проте минулого тижня коронери графства Лос-Анджелес виявили, що причиною смерті Монджака також стала пневмонія. Медики вважають, що хвороба органів дихання у подружжя виникла в результаті зараження грибком.

Представник Монджака підтвердив, що сценаристу було рекомендовано провести коронарне шунтування, проте той відмовився через дефіцит часу.

Відзначимо, що від зараження грибком, яке призводить до різних хвороб, щорічно вмирають мільйони людей. Симптоми цього зараження схожі з респіраторними ознаками або ж неврологічним захворюванням. Грибок, як правило, розмножується у прихованих від очей місцях - за шпалерами, під килимом і т.д.

Читайте також:

Чоловіка Бріттані Мерфі поховають біля неї

Вдівець Бріттані Мерфі знайдений мертвим

Експерти назвали причини смерті Бріттані Мерфі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: