Брук Шилдс ледь не вбила себе та свою дитину

Актриса Брук Шилдс розповіла про спробу вчинити самогубство і вбити новонароджену дитину.

Брук Шилдс
AFP
Брук з чоловіком Крісом Хенчі
Відома фотомодель і актриса Брук Шилдс відкрила подробиці своєї посляродової депресії.

Після викидня і семи спроб зачати дитину штучним шляхом у травні 2003 року у Брук Шилдс та її чоловіка Кріса Хенчі, відомого американського продюсера і режисера, на світ з'явилася дівчинка Роан.

"Після всіх труднощів, коли у мене з'явилась здорова дитина, я зрозуміла, що не можу дивитися на неї, - розповідає Шилдс. - Я не могла тримати її, співати їй колискові, посміхатися. Мені хотілося зникнути, вмерти".

У найважчі моменти відчаю Шилдс здавалося, що їй просто немає місця на цьому світі, що дитині краще буде без неї, що життя ніколи не налагодиться, тому і продовжувати жити їй немає сенсу.

Брук Шилдс прописали сильні антидепресанти, але в якийсь момент вона відмовилася від ліків, вирішивши, що зможе видужати без них.

"У той момент я думала, що мене ніщо не зможе зупинити направити машину в стіну на автостраді, - сказала акторка. - Моя дитина був на задньому сидінні, мене це дуже дратувало і я хотіла врізатись в стіну і померти. Але мій друг весь час висів на телефоні і вмовив мене повернутися додому ".

Після цього Брук зв'язалася зі своїм лікарем і попросила про допомогу.

"Я знала, що щось відбувається всередині мене, в моїй голові. І це було неконтрольованим. Але я почала боротися зі своєю хворобою і зуміла вижити".

Сьогодні 44-річна Шилдс виховує двох доньок 6 і 3 років.

Читайте також:

Брук Шилдс і Джим Белуші потрапили в авіакатастрофу

Розгортається скандал навколо фото 10-річної голої Брук Шилдс

Брук Шилдс шкодує, що берегла цноту до 22 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: