"Бурштиновий бал" на Ukrainian Fashion Week

19 жовтня у Бальній залі Київського Гольф-центру відбувся "Київський Бурштиновий Бал".

З давніх-давен бурштин вважався "каменем сонця". Люди вірили в його магічні властивості, вважали джерелом енергії та життєвої сили, використовували як оберіг, прикрасу і навіть як грошову одиницю. Цілющі властивості бурштину відомі в усьому світі, а прикраси із сонячного каменя підкорювали серця красунь ще з часів Київської Русі.

Бурштин (Фото: fashionweek.com.ua)
У програмі балу були покази ексклюзивних прикрас, колекцій одягу та аксесуарів
Український Бурштиновий Світ та Ukrainian Fashion Week відродили споконвічний інтерес до "сонячного каменя" та надали йому сучасного звучання, започаткувавши нову традицію у світському житті України – щорічний "Київський Бурштиновий Бал".

Гості Балу поринули в казковий світ бурштину, створений організаторами саме для них за допомогою провідних українських митців. Наслідуючи традиції попередніх віків, відомі українські дизайнери та ювеліри надали йому сучасного звучання та відкрили нове креативне бачення українського бурштину.

У програмі балу були покази ексклюзивних прикрас, колекцій одягу та аксесуарів від дизайн-студії "Пан Бурштин", Тетяни Земскової та Олени Ворожбит, студії "Eligius", ювелірного дому "Лобортас і Карпова", дому "Краснова", Романа Лазара, Марти Базак.

Метою проведення події було відкриття українського бурштину Україні та світові.

Відео"Бурштиновий бал" на UFW

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: