Через нещасний випадок із сином Шварцнеггер заплатить аліменти

Арнольд Шварцнеггер вирішив платити аліменти колишній дружині Марії Шрайвер. На цю думку його наштовхнула хвороба сина.

Нещасний випадок, що стався з 13-річним сином Арнольда Шварцнеггера та Марії Шрайвер Крістофером, змусив пару забути про свої розбіжності, пов'язані з процедурою розлучення, і навіть посприяв відносному налагодженню стосунків між подружжям.

Так, Арнольд Шварцнеггер, чия нещодавня відмова платити аліменти Марії Шрайвер на неповнолітніх дітей стала причиною справжнього скандалу, змінив своє рішення. Були складені нові шлюборозлучні документи, в яких колишній губернатор Каліфорнії на цей раз підтвердив свій намір регулярно виплачувати аліменти колишній дружині, якщо вона того забажає.

Адвокат сім'ї Скотт Вестон, який, однак, не займається шлюборозлучним процесом, пояснив, що початкова відмова виплачувати аліменти є звичайною практикою. Таким чином Арнольд Шварцнеггер хотів лише надати суду право покласти край його подружнім фінансовими зобов'язаннями перед Марією Шрайвер, так як вона не відчуває нестачі в грошах для існування. Через цей крок актор зазнав жорсткої критики, начебто хотів зовсім позбавити колишню дружину матеріальної підтримки, хоча йшлося зовсім не про це.

Між тим, молодший син Шварценеггера, пролежавши тиждень у відділенні інтенсивної терапії, вже пішов на поправку, - про це сам актор повідомив усім на своїй сторінці на Twitter: "Спасибі всім за вашу підтримку Крістофера. Вона дійсно багато значить як для нього, так і для мене. Він уже поправляється, так що скоро ми зможемо забрати його з лікарні".

Читайте також:

Син Шварцнеггера зламав кістки і пошкодив легеню

Дружина Шварценеггера після розлучення отримає майже все його майно

Дружина Арнольда Шварценеггера подала на розлучення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: