Через скандальність Пугачова викреслила Приходько з "Різдвяних зустрічей"

Примадонна не включила у список запрошених зірок Анастасію Приходько. Зате Алла Борисівна запросила на "Різдвяні зустрічі" Світлану Лободу.

Анастасія Приходько
Дель Арте
Через скандальність Пугачова викреслила Приходько з "Різдвяних зустрічей"
"Пам'ятаймо тих, кого немає поруч" - таку назву Пугачова дала своєму новорічному шоу "Різдвяні зустрічі". Нагадаємо, цього року Алла Борисівна проведе свій концерт у Києві.

Через смерть Олександра Варіна - продюсера "Радіо Алла" і творця "Авторадіо" Пугачова вирішила, що місцями її шоу носитиме мінорний відтінок.

Алла Борисівна сумує за своїм другом... Кажуть, що Пугачова насилу знаходить у собі моральні сили, щоб готуватися до "Різдвяних зустрічей".

На хвилі поганого настрою Алла Борисівна викреслила з "Різдвяних зустрічей" "екс-фабрикантку" і учасницю "Євробачення-2009" Анастасію Приходько. Мовляв, молода співачка скоро стане мамою і пересуватися по складних декораціях на "Різдвяних зустрічах" Насті буде складно - такий аргумент Примадонни.

Хоча кажуть, що Пугачова не любить Приходько через її скандальний імідж, та й дівчина необачно у своїх інтерв'ю порівнювала себе з Аллою Пугачовою.

Читайте також:

Концерт Пугачової застрахували на 250 тисяч євро

Пугачова помолодшала заради Галкіна

Пугачова таємно відвідала ізраїльську картинну галерею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: