Чи вигідно бути дзеркалом?

18-річна швейцарка Серайна Хартманн, зовні дуже схожа на Періс Хілтон, погодилась замінити знаменитість.

Допоки Хілтон сидітиме у в'язниці, відбуваючи покарання за водіння автомобіля з недійсними правами, юна швейцарка запропонувала себе на її місце.

"Я кращий двійник Періс, - заявляє сама Хартманн, дочка роздрібного торговця, яка для більшої схожості старанно стилізує себе під Хілтон. - На вулиці люди часто зупиняють мене, щоб попросити автограф".

Серайна навіть найняла персонального менеджера, який повинен допомогти їй зробити кар'єру на схожості з Хілтон.

"Після того, як стало відомо, що Періс відправляється у в'язницю, він подзвонив мені і сказав, що забезпечить мені безліч пропозицій, поки вона сидить", - зізналась Хартманн. "Я із задоволенням стала б її персональним представником", - додала вона.

Проте схожість між Хартманн і Хілтон залишається чисто зовнішньою. "Співати, водити машину у п'яною і зніматися в порнофільмах - це не піде. Це вже зовсім не весело", - заявила двійник.

Нагадаємо, що спадкоємиця готельної імперії і світська діва Періс Хілтон була засуджена на  45-денне тюремне ув’язнення за управління автомобілем з недійсними правами водія. Вона повинна з'явитися у в'язницю 5 червня 2007 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: