Члена королівської сім'ї шантажували

Скотленд-ярд затримав осіб, які шантажували члена королівської сім'ї Британії

Скотленд-ярд розслідував справу про шантаж одного з членів британської королівської сім'ї.

Букингемський палац
Резиденція британської королівської сім'ї - Букингемський палац.
Про це повідомляє в неділю британська газета Sunday Times. 

Як стало відомо виданню, справа пов'язана з "наркотиками і сексом". Один із представників королівської сім'ї, ім'я якого не розголошується, звернувся до поліції після того, як у серпні цього року став об'єктом шантажу. 

За даними видання, двоє шантажистів вимагали від члена королівської сім'ї 50 тисяч фунтів (більше 100 тисяч доларів), погрожуючи оприлюднити відеоматеріал, на якому, як стверджували шантажисти, зображено, як королівська персона займається сексом. 

Крім того, під час телефонних дзвінків у королівський офіс, шантажист заявляв, що має доказ причетності королівської персони до наркотиків і також має із цього приводу відеоматеріал. 

Після проведення спецоперації, поліція 11 вересня затримала шантажистів. Двоє чоловіків - 30 і 40 років - постали перед судом за звинуваченням у шантажі. До наступного засідання суду, яке відбудеться в грудні, вони залишені під вартою. 

Разом з тим, представники Букингемського палацу відмовилися підтвердити газетне повідомлення про те, що один з членів королівської сім'ї став об'єктом шантажу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: